Yağmurlu Bir Günde Başıma gelenler

Yağmurlu Bir Günde Başıma gelenler

Canımın sıkıldığı bir gün hiç kimsenin beni aramayacagını düşünerek yola çıktım. aracım dünden hazırdır. tabi aklımda olan öncelikle bir yere gidip sabaha kadar kafamı dinlemekdi ancak hiç de öyle olmadı :D yola çıktıgım da havanın yağmurlu olmasıyla da birlikte hiç durmaksızın gittigimi fark ettim. ileride biri bana doğru bakarak otostop çekiyordu. durmam gerekliydi o an sonuç da hava yağmurlu ve bir o kadar da soğukdu.

Aracıma aldığım kişi sanırımbenden farksız olarak canı sıkılmış ancak aracı olmayan biriydi. araca bindiginde ne tarafa diye sordum be aldğımı cevap nereye gidiyorsan oraya oldu. :) ilginç di bu saat de bir insan hiç tanımadığı birine güvenip de nasıl gelebilirdiki. ve başına buyruk bir şekilde nereye gidiyorsan diyerek. tabi onu aldıkdan sonra yoluma aynı şekilde devam ettim. o gece hiç durmadan kullandığım aracımla birlikte sabahın ilk ışıkların da bir de baktım ki istanbuldan antalyaya gelmişim. :)

Tabi yolcumun da hoşuna gitmiş olsa gerekki bir tebessümle uyandığın da şakamı bu ya diyerek gülümsemesi beni pek de şaşırtmadı. sonuç da nereye gidersen diyen oydu. Aslına bakıcak olursak hayatıma kattıgım en ilginç olan bu hikayede karşımdaki insana hiç bir şekilde adını sormadım. onu tanımak yada onunla birşeyler yaşamak gibi bir niyetim yoktu. arabama binmiş bir yolcuydu sadece benim gözümde. Sabah olmuşdu ve karnımız açtı.

Bir yere kahvaltı etmek için gittiğimiz de nedense sürekli şaşkın bakışlarla etrafı izliyordu. daha sonra bunu sorduğum da hala inanamıyorum cevabı aldım. tabi sorulara devam etmek yerine kahvaltımızı ettik den sonra ne yapacağımıza karar verdik. ve daha sonra 1 hafta orda kalarak tatil yapalım dedik. 1 haftalık tatilin ardından döndüğümüz istanbul da yine onu aldığım yere bırakarak oradan uzaklaştım. tabi ismini bile sormadığım o yolcu şimdilerde ne yapıodur merak etmiyor değilim :) Güzeldi aslında Yağmurlu Bir Günde Başıma Gelenler

Sponsorlu Bağlantılar

Tarih: 02-12-2014 | 1769 defa okunmuş

Yorum gönder

You must be logged in to post a comment.