Acımasız Sözler

Acımasız Sözler

* Güzel günler için çıkılan her yolda karşınıza çıkan mayın tarlalarını el ele geçebilmektir, sevginin ilahi gücü…

* Sevmek için çok şey gerekmez. Bir sen, bir ben birde sevgimiz…

* Sana dair her şeyin içinde o kadar çok sevgi vardı ki tüm sevgilerimi ben sana bahşetmişim. Şimdi yaşadığım sevgisiz hayatın tek nedeni tüm sevgimi sende israf etmemdi…

* Artık sevmeyeceğim dediğin anda karşına çıkan güzel parlayan bir göz, insana tüm tövbeleri unutturur ve tekrardan aşkın acımasız kollarına teslim eder.

* Kaybedecek neyimiz kaldı ki sevgilim? Git dedin gittim… Şimdi gel diyorsun ama giderken her şeyi kaybettiğim için ne dönebiliyorum nede sensiz olabiliyorum. Biz her şeyimizi kaybettik sevgilim…

* Bir zamanlar gök kubbenin altında bir tek senin gözlerinin ışıltısı ile yaşayabileceğime inanırdım. Çok uzun zaman oldu ne gözlerini nede gözlerinde ki ışığı görmediğim. Ama ben hala yaşıyorum. Öldüm dersinde ölemezsin ya işte öyle bir şey. Her gün ölüyorum ama ertesi gün yine senin gözlerine bakamadığım bir hayata uyanıyorum.

* Gitme desen… Gel desen… Koşarak gelirdim sevgilim. Gidiyorum artık yeter diyip, giderken paramparça olmanın, dönmek için can atmanın verdiği acıyı bilemezsin sevgilim. Bir kere pişmanım diyemediğim için artık her günüm, her anım pişmanlıkla geçecek sevgilim.

*Birilerinin kurduğu planlarla kimsenin bir yerlerden birşeyleri kaybolmaz. eksilen sadece umutlar ve dünlerdir.

*Sevgiye dair birşeyler besleyen insanlar umutları olmadan yaşayamazlar.

*Kimse kimse için birşeyler yapmadan önce ben menfagatimi düşünmüyorum demesin. herkezin bir çıkarı vardır elbet.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarih: 10-11-2014 | 2985 defa okunmuş

Yorum gönder

You must be logged in to post a comment.